KONST / Litografier / Färglitografi 11809215
nr 1180 9215
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1957,32/50, motivet: 49x42
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:59:19
350 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg